Diş Kliniğimiz, Kahramanmaraş Valilik Arkasında olup, son teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Kliniğimizde gerektiği zaman digital panoramik (düşük ışın dozu) röntgen makinası ile panoramik filmleriniz 5. 5 saniye gibi kısa bir sürede hazır olmaktadır. Tam donanımlı kliniğimizde Uzman kadromuz ile Sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kliniğimizde her türlü diş problemleriniz kolaylıkla teşhis edilebilmektedir.

Diş Kliniği olarak öncelikli hedefimiz kliniğimizden ayrılan her hastamızın memnun kalması ve bizi tüm eş-dost çevrelerine tavsiye etmeleridir. Bu amacı gerçekleştirmek için biz beraberce özverili bir şekilde çalışmaktayız.
Bir Diş Kliniğinin başarılı olabilmesi; Klinikte sterilizasyon, dezenfeksiyon kurallarının eksiksiz uygulanması, hijyen kurallarına tamamen uyulması, kısacası tamamen hijyenik ortamda çalışılması ile mümkün olur.

Bu tamamen hijyenik koşullara ilaveten tabiki çalışan Hekimlerin ve Yardımcı personelin bu kuralara uymaları, bilgi ve tecrübelerinin olması, uyum içinde çalışmaları da çok önemlidir. Özellikle de bu durum klinikte cerrahi müdahaleler yapılıyorsa çok daha önem arzeder.
Doktorlarımız da her türlü dental problemlerinizin üstesinden gelebilecek bilgi ve tecrübeye sahiplerdir. Hastalarımız bize çoğunlukla implant tedavileri ve kozmetik diş hekimliği konularında bize müracaat etmektedirler.

Elit Diş Kliniği Kahramanmaraş           Copyright © 2019